Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

Zespół ADORAMUS w Różanymstoku

Zespół ADORAMUS jest zespołem typowo adoracyjnym, który posługuje na adoracjach Najświętszego Sakramentu i czuwaniach modlitewnych. Wspomaga modlitwę adoracyjną kanonami pełnymi uwielbienia i czci dla Jezusa Eucharystycznego. Wiele z nich powstało z inspiracji Medjugorje.

W latach 2002-2006 systematyczne posługiwali na cosobotnich Wieczernikach Królowej Pokoju w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach k. Golubia-Dobrzynia (obecnie grają tam raz w miesiącu).
Od 2007 r. pełnią posługę muzyczną na Wieczernikach Modlitwy (www.wieczernikmodlitwy.pl) w Gietrzwałdzie (III soboty miesiąca) i Tolkmicku k. Elbląga (ostatni czwartek miesiąca). Posługują także na Wieczernikach Modlitwy w Sątocznie k. Bartoszyc i w Różanymstoku k. Białegostoku.
Odpowiadają na zaproszenia różnych grup modlitewnych, dlatego można ich spotkać na czuwaniach modlitewnych i adoracjach w Tczewie, Gdańsku, Gdyni, Wejherowie, Rumii i Kościerzynie.
Utwory zespołu Adoramus bardzo często emituje Radio Maryja, Radio Niepokalanów oraz Radio Katolik. Wiele z nich do swoich płyt dołączał Nasz Dziennik

Salezjanie - Różanystok