Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

„RÓŻANA PANI Z PODLASIA”

Miesięcznik „Rodzina Radia Maryja" powstał w 1997 roku.
Zakorzeniony jest w działalności ewangelizacyjnej prowadzonej przez Radio Maryja.
Szczególne miejsce w piśmie zajmuje wątek mariologiczny.
Przekazywane treści wpisują się w podejmowaną przez Radio służbę „Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie".
Na łamach pisma powstała formacja religijna o wymiarze duchowym, modlitewnym i kontemplacyjnym kładąca szczególny nacisk na edukację i świadomość religijną Czytelników.
W czasie 10 lat wydawania czasopisma zredagowano ponad 360 stron felietonów, fotoreportaży, wywiadów, różnorodnych porad, zamieszczono ponad 6000 zdjęć.
W tworzeniu pisma uczestniczy kilkunastu fotoreporterów, 2 grafików i 159 autorów. Efektem ich pracy jest ponad 143 wydanych dotychczas numerów miesięcznika, który cieszy się dużym zainteresowaniem stałych i nowych czytelników.
Istotnym celem miesięcznika jest poruszanie tematów i problemów dotyczących dnia codziennego. Ważne jest to, by Czytelnicy mogli liczyć na pomoc duchową i praktyczną, by mieli poczucie bezpieczeństwa i przynależności do grona osób kierujących się w życiu wartościami opartymi na kulturze i tradycji chrześcijańskiej.
Miesięcznik posiada bogatą, kolorową szatę graficzną. Skierowany jest przede wszystkim do rodzin. Znaleźć w nim można wywiady z ciekawymi ludźmi, artykuły o Biblii i wydarzeniach z życia Kościoła, artykuły patriotyczne i historyczne, relacje z misji, porady psychologa, porady kulinarne i zdrowotne, rubryki dla dzieci i młodzieży, rubryki przyrodnicze i łamigłówki, konkursy dla Czytelników, ciekawe dodatki: płyty CD, książki, różańce.

Wszelkie informacje dotyczące prenumeraty i zakupu miesięcznika można uzyskać dzwoniąc do Fundacji "Nasza Przyszłość" w godzinach od 8.00 do 16.00, tel. 0-94 373 11 60, 61, 62; wew. 35, ul. Klasztorna 16, 78-400 Szczecinek.

Salezjanie - Różanystok