Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

Zaproszenie na koncert organowy

Józef Kotowicz
Białostocki organista i pedagog wykładający w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia w zakresie gry na organach i improwizacji organowej. Pełni również funkcję organisty w kościele Św. Wojciecha w Białymstoku. W 1993 roku ukończył klasę organów w Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie Filia w Białymstoku, a w 1995 studia podyplomowe w Warszawie w klasie prof. Józefa Serafina. Kolejnym szczeblem rozwoju artystycznego i naukowego było przeprowadzenie w 2001 roku przewodu kwalifikacyjnego I stopnia Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie. Bierze udział w licznych krajowych festiwalach organowych, a także za granicą: wielokrotnie w Szwecji, Danii, Finlandii, Słowacji i USA.
Jest twórcą cyklu audycji radiowych poświęconych organom północno-wschodniej Polski. Od 1996 roku pełni funkcję kierownika artystycznego Katedralnych Koncertów Organowych w Białymstoku, a od roku 2000 - Podlaskich Koncertów Organowych (Różanystok, Łomża, Tykocin, Hajnówka). Jest prezesem Białostockiego Stowarzyszenia Musica Sacra.