Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

Występ grup koncertowych : Klesis, Siewcy Lednicy i kabaretu Widelec w Różanymstoku.

Siewcy Lednicy

"Poślij mnie! Poślij nas!"- Siewcy Lednicy już 7 lat temu powtórzyli za św. Jackiem te słowa; podjęli podobnie jak On trud podróży, po to, aby słowa Ojca Świętego Jana Pawła II, będące inspiracją dla zespołu, trafiły do wszystkich zakątków Polski.
Piotr i Marcin poznali się na Jamnej. I to właśnie tam narodził się pomysł, by śpiewem i tańcem nieść Dobrą Nowinę. Później do zespołu dołączali kolejni muzycy. Skład kilkakrotnie się zmieniał. Dziś obok Piotra Ziemowskiego i Marcina Pokusy zespół tworzą: Ania Pokusa, Kuba Topór, Marcin Rausz, Kamil Ziemowski, Marcin Chenczke i Damian Kujawski. Lista ta nie jest zamknięta, bowiem Siewcy współpracują z wieloma muzykami, którzy podobnie jak oni pragną rozwijać swój ewangeliczny talent, chwaląc Pana śpiewem i muzyką i nie boją się odległości, bowiem Siewcy Lednicy to grupa której członkowie pochodzą z różnych stron Polski, nie tylko z Poznania, ale także z Żywiecczyzny oraz Podhala.
Siewcy Lednicy zadebiutowali w 2000 roku piosenką "Tańcem Chwalmy Go" na IV Ogólnopolskim Spotkaniu Młodych nad Lednicą i od tej chwili czerwcowe spotkania, nie mogą odbyć się bez nich. Inspiracją do tworzenia muzyki i tekstów są słowa Jana Pawła II, duchowego opiekuna spotkań, który co roku kierował do zgromadzonej młodzieży swoje przesłanie.
Zespół niejednokrotnie przemierza setki kilometrów: samochodem, pociągiem, autobusem lub samolotem, aby o Lednicy dowiedzieli się wszyscy, nie tylko w Europie, ale na całym świecie. Grali i Janowi Pawłowi II jak i Ojcu Świętemu Benedyktowi XVI, na którego przyjazd do Polski napisali specjalny hymn "Nie lękajcie się"; ale spotkać ich można przede wszystkim na koncertach w małych i większych miastach w Polsce.
Jeśli chcecie przyłączyć się do wspólnej modlitwy i chwalenia Boga oraz dowiedzieć się czym jest Lednica - zaproście Siewców do swojego miasta, do swojej parafii, a z wszelkimi pytaniami i zgłoszeniami zwracajcie się do

Zespołu na adres ;
Duszpasterstwo Akademickie Dominikanów
ul. Kościuszki 99
61-716 Poznań
tel.(0-61) 850 47 18 / fax.(0-61) 85 047 58
strona: www.lednica2000.pl | siewcy.lednica2000.pl
e-mail: siewcy@lednica2000.pl

Klesis

Zespół Klesis istnieje już od wielu lat, a jego początki datuje się na 1997 rok, kiedy to alumni naszego seminarium postanowili ewangelizować poprzez muzykę, która wraz ze zmianami w składzie przybierała różne oblicza. Przez lata Klesis stał się wizytówką białostockiego seminarium i zdobył wierną publiczność. W tym czasie ukazały się również kasety jak i płyty zespołu, z których najsłynniejszą była "Kocham Cię ponad wszystko" wydana w roku 2003. Obecny skład zespołu uformował się rok temu i zaczął kolejny epizod w życiu zespołu.

Skład:
- ks. Krzysztof Maliszewski - perkusja
- al. Łukasz Laszuk - git. elektryczna, śpiew
- al. Marek Jóźwicki - git. basowa, śpiew
- al. Wojtek Kapica - git. elektryczna (okazjonalnie akustyczna)

http://klesis-awsd.blogspot.com/

KABARET WIDELEC W SKRÓCIE:
• Działamy już ponad 11 lat!
• Na koncie mamy ponad 1100 występów!
• Jesteśmy laureatami większości festiwali kabaretowych! (zobacz)
• Wygraliśmy PaKĘ 2008 w Krakowie!
• Ustanowiliśmy Rekord Guinnessa - występowaliśmy na scenie 24 h non stop!
• Piszemy skecze na zamówiony temat (o firmie, o branży, o świecie),
• Oprócz występu możemy poprowadzić imprezę jako konferansjerzy,
• Prowadzimy warsztaty kabaretowe,
• Dysponujemy własnym nagłośnieniem,
Kontakt ze składem oraz w sprawie występu:

Jacek Janowicz
tel. 601 628-364

jacek@widelec.art.pl

gg 490 25 36

http://www.widelec.art.pl
ul. Pietkiewicza 6D/71
15-689 Białystok
tel/fax: /85/ 664 04 06

Salezjanie - Różanystok