Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

Zaproszenie na koncerty organowe

Marek Wierzbicki, naukę gry na organach rozpoczął w Salezjańskim Liceum Muzycznym w Lutomiersku. W roku 2001-2007 studiował w Akademii Muzycznej w Poznaniu na Wydziale Instrumentalnym w klasie organów. Koncertował w kraju i za granicą m.in. w paryskiej katedrze Notre Dame.

Michał Olszewski
W 1992 roku ukończył Akademię Muzyczną w Łodzi, w klasie organów prof. Mirosława Pietkiewicza otrzymując dyplom z wyróżnieniem.
W 1995 ukończył klasę klawesynu pod kierunkiem prof. Ewy Piaseckiej.
Dwukrotnie uczestniczył w kursach mistrzowskich interpretacji muzyki organowej prowadzonych Jehana Guillou w Zurichu oraz kursach prowadzonych przez Guy Boveta, Wijnanda van de Pola i Juliana Gembalskiego.
Dokonał nagrań dla Telewizji Holenderskiej
Koncertował z czołowymi artystami polskimi min Jadwigą Kotnowską, Urszulą Kryger, Dariuszem Stachurą oraz zespołami: Duo Estrella, Affabre Concinui.
Prowadzi klasę organów w Salezjańskim Liceum Muzycznym w Lutomiersku oraz w Państwowej Szkole Muzycznej 2-go stopnia w Kielcach.

Salezjanie - Różanystok