Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

"Różanystok - Sanktuarium wśród pól"

Album z tekstami w języku polskim i angielskim,ukazujący historię Sanktuarium Maryjnego w Różanymstoku jej bogate wnętrze, został zilustrowany fotografiami wykonanymi przez Andrzeja Sokólskiego, oprawione zostały tekstem Andrzeja Lechowskiego oraz słowem wstępnym autorstwa Ks. Kustosza Sławomira Goworka, przełożonego Wspólnoty Salezjańskiej w Różanymstoku. To wszystko, połączone w przystępną i pełną duchowości całość, można znaleźć w tym podręcznym, albumie. Druga jej część przypomina wydarzenia związane z koronacją Cudownego Obrazu Matki Bożej Różanostockiej Wspomożycielki.

Kolekcja "Między niebem a ziemią" to albumy o wysokim poziomie edytorskim, w twardej oprawie, z przystępnymi i ciekawymi tekstami oraz bogactwem przepięknych fotografii. Wszystkie wydawnictwa są dwujęzyczne, z tekstami w języku polskim i angielskim.

Książkę można nabyć w Sanktuarium Maryjnym w Różanymstoku lub w Oficynie Wydawniczej.
SERDECZNIE POLECAMY!

Salezjanie - Różanystok