Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

„Spotkanie grupy modlitewnej - Stowarzyszenia Matki Bożej Królowej Pokoju i Pojednania”

PROGRAM SPOTKANIA:

Godz. 09.30
Tajemnice Radosne Różańca Świętego
Tajemnice Bolesne Różańca Świętego

Powitanie zgromadzonych pielgrzymów przez Kustosza Sanktuarium Ks. Sławomira Goworka SDB

Godzina 10.30
Uroczysta Msza Święta z kazaniem rekolekcyjnym Ks. Sławomira Goworka SDB

Osobista refleksja. Bigos, herbata.

Godzina 13.30
Konferencja Ks. Sławomira Goworka SDB

Godzina 14.30
Adoracja Najświętszego Sakramentu / Kaplica MBWW/.
Tajemnice Chwalebne Różańca Świętego.
Koronka do Miłosierdzia Bożego.
Błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

Medugorje (Medziugorje) - miejscowość w Bośni i Hercegowinie położona w południowej części Hercegowiny na południowy zachód od Mostaru. W całości zamieszkana przez Chorwatów. Jedno z najbardziej znanych i najczęściej odwiedzanych miejsc pielgrzymkowych (sanktuariów) w świecie katolickim - miejsce nie potwierdzonych ani też nie zanegowanych objawień Matki Boskiej na górze Križevac.
Według świadectwa sześciorga, wtedy młodych parafian (dwóch chłopców i cztery dziewczynki), od 24 czerwca 1981 roku we wsi Bijakovici w parafii Medugorje codziennie objawia się Najświętsza Maria Panna. Miejscem pierwszych objawień była góra Crnica (Wzgórze Objawień). Zbocza są kamieniste, porośnięte niską roślinnością. W miejscach objawień ustawiono krzyże. Wokół, w rozpadlinach skalnych stoją niezliczone mniejsze krzyże, do których przymocowane są święte obrazki lub kawałki papieru z obietnicami, prośbami pielgrzymów, różańce i kwiaty.

Objawieniom towarzyszą znaki: kształt hostii na słońcu, obracanie się krzyża, białe światło i kształt kobiecej postaci obok niego. Światło zawsze poprzedza objawienie. Na zboczu góry Crnicy zauważono kiedyś olbrzymi pożar. Zaalarmowana straż pożarna i milicja po przybyciu na miejsce nie znalazły nawet śladu ognia. Wirujące i zmieniające natężenie światła słońce przeraziło kiedyś tłum obserwujących to zjawisko ludzi. Podobnie wielu widziało na niebie napis - MIR - (pokój) i inne tego rodzaju fenomeny.

ORĘDZIE MATKI BOŻEJ Z MEDJUGORJA

25 września 2006r.

Drogie dzieci! Również i dziś jestem z wami i wzywam was wszystkich do całkowitego nawrócenia. Zdecydujcie się na Boga, kochane dzieci, a znajdziecie w Bogu pokój, którego szuka wasze serce. Naśladujcie życie świętych, niech oni będą dla was przykładem, a Ja będę was prowadzić dopóki Wszechmogący pozwoli mi być z wami. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Salezjanie - Różanystok