Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

Ogłoszenia parafialne - XII Niedziela Zwykła (21.06.2020)

Publikujemy treść ogłoszeń na XII Niedzielę Zwykłą, 21 czerwca 2020 roku (czytaj dalej).

1. Przeżywamy dziś XII Niedziele Zwykłą. Serdecznie witamy wszystkich Parafian i Pielgrzymów nawiedzających Różanostockie Sanktuarium.

2. W środę 24 czerwca obchodzimy Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Msze Święte o godzinie 7.30, 9.00 i 19.00.

3. W środę 24 czerwca zapraszamy na spotkanie formacyjne Salezjanów Współpracowników. Rozpoczęcie o godzinie 17.00.

4. W piątek 26 czerwca zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego. Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców  i pracowników Oświaty na Mszę Świętą na godzinę 8.00.

5. Od soboty 27 czerwca, przez okres wakacji poranne Msze Święte w dni powszednie będą sprawowane o godzinie 7.00.

6. W przyszłą niedzielę 28 czerwca będziemy przeżywali XXXIX Rocznicę Koronacji Matki Bożej Różanostockiej. Uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Arcybiskupa Metropolity Białostockiego będzie sprawowana o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnego przeżywania naszej dorocznej uroczystości.

W związku z pandemią koronawirusa w tym roku nie odbędzie się w formie zorganizowanej Piesza Pielgrzymka Różanostocka. Zachęcamy jednak do podjęcia indywidualnego trudu pielgrzymowania na dzień Rocznicy Koronacji, czyli przyszłą niedzielę.

7. Dziękujemy za posprzątanie i dekorację kościoła Rodzicom i Kandydatom do Sakramentu Bierzmowania, a także wychowankom Ośrodka Salezjańskiego w Różanymstoku za porządki na placu przykościelnym.

8. Dziś po Mszy Świętej zbiórka do puszek na KUL i Centrum Pastoralno-Katechetyczne w Białymstoku. Za każdy dar z serca dziękujemy.