Ogłoszenia parafialne - XXII Niedziela Zwykła (30.08.2020)

 1. Przeżywamy XXII Niedzielę Zwykłą. Serdecznie witamy wszystkich Parafian i Pielgrzymów nawiedzających Różanostockie Sanktuarium. (czytaj dalej...)

2. W poniedziałek 31 sierpnia zapraszamy na Wieczór Uwielbienia z modlitwą za wstawiennictwem świętego Szarbela o łaskę uzdrowienia duszy i ciała. Rozpoczęcie Mszą Święta o godzinie 19.00.

3. Od wtorku 1 września poranna Msza Święta w dni powszednie będzie o godzinie 6.30.

4. We wtorek 1 września Msza Święta na rozpoczęcie nowego Roku Szkolnego o godzinie 8.00.

5. We wtorek 1 września wraz ze wspólnotą Sióstr Salezjanek zapraszamy do modlitwy o beatyfikację Siostry Laury Meozzi, podczas różańca o 18.30 i wieczornej Mszy Świętej.

6. W Pierwszy Czwartek Miesiąca zapraszamy do wspólnej modlitwy o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne podczas nabożeństwa o godzinie 18.30 i Mszy Świętej wieczornej.

7. W piątek 4 września po wakacyjnej przerwie będziemy odwiedzali chorych w naszej parafii.

8. W sobotę 5 września zapraszamy na Mszę Święta wioskową mieszkańców Harasimowicz do kościoła na godzinę 9.00.

9. W I Sobotę Miesiąca zapraszamy do wspólnej modlitwy wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi o godzinie 11.00. Po adoracji o 12.00 Msza Święta.

10. W sobotę 5 września zapraszamy Ministrantów i Scholę wraz z rodzicami na Mszę Świętą o godzinie 12.00 w kościele, którą rozpoczniemy nowy rok formacyjny. Po Mszy Świętej spotkanie w Oratorium.

11. W sobotę 5 września zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Wiara i Światło o godzinie 15.00.

12. W przyszłą niedzielę 6 września podczas Mszy Świętej o godzinie 10.30 będzie poświęcenie tornistrów i modlitwa w intencji wszystkich rozpoczynających nowy Rok Szkolny.

13. Powracamy do sprzątania kościoła przez mieszkańców naszej parafii. Będziemy sprzątali kościół w cyklu dwutygodniowym. W najbliższy piątek do sprzątania zapraszamy mieszkańców Nowinki.

14. W minionym tygodniu do wieczności odeszła śp. Janina Ruzik, mama księdza Cezarego. Przeżyła 78 lat. Polecajmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu.