Ogłoszenia parafialne - XXIII Niedziela Zwykła (6.09.2020)

Ogłoszenia parafialne na niedzielę 6 września 2020 roku. (czytaj dalej...)

1. Przeżywamy dziś XXIII Niedzielę Zwykłą. Serdecznie witamy wszystkich Parafian i Pielgrzymów nawiedzających Różanostockie Sanktuarium.
2. We wtorek 8 września obchodzimy w kościele Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, czyli Matki Bożej Siewnej. Msze Święte będą o godzinie 7.30, 9.00 i 19.00. Podczas każdej Mszy będzie poświęcenie ziarna na zasiew.
3. Tradycyjnie w naszej Parafii w Święto Matki Bożej Siewnej, czyli 8 września będziemy przeżywali Dożynki Parafialne. Msza Święta dziękczynna za tegoroczne plony o godzinie 9.00. Po Mszy procesja eucharystyczna. Serdecznie prosimy o przygotowanie na tę uroczystość wieńców i koszy dożynkowych.
4. W sobotę 12 września zapraszamy na Różanostocki Wieczernik Modlitwy. Rozpoczęcie modlitwą różańcową o godzinie 10.30, o 12.00 Msza Święta i o 14.30 nabożeństwo adoracji Krzyża i modlitwa do Bożego Miłosierdzia.
5. W przyszłą niedzielę 13 września zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Rozpoczęcie o godzinie 15.00 modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia, następnie różaniec z rozważaniem tajemnic chwalebnych i o godzinie 16.00 Msza Święta.
6. Dziękujemy za ofiary indywidualne i zbiorowe składane na prace na naszym parafialnym cmentarzu.
7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom Nowinki.
8. Od dziś dzieci mają możliwość zbierania obrazków uczestnictwa we Mszy Świętej niedzielnej.