Ogłoszenia parafialne - XXVI Niedziela Zwykła (27.09.2020)

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę 27 września 2020 r. (czytaj...)

1. Przeżywamy dziś XXVI Niedzielę Zwykłą. Serdecznie witamy wszystkich Parafian i Pielgrzymów nawiedzających Różanostockie Sanktuarium.
2. W poniedziałek 28 września w ramach akcji Koronka na ulicach miast, zapraszamy do wspólnej modlitwy w Godzinie Miłosierdzia o 15.00 przy kamiennej bramie w Różanymstoku.
3. W poniedziałek 28 września zapraszamy na Wieczór Uwielbienia wraz z modlitwą za wstawiennictwem świętego Szarbela. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godzinie 19.00.
4. We wtorek 29 września imieniny obchodzi ks. Michał. Pamiętajmy w modlitwie o Dostojnym Solenizancie.
5. We czwartek rozpoczynamy miesiąc Różańca Świętego. Nabożeństwo różańcowe w naszym Sanktuarium każdego dnia pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą. Do modlitwy różańcowej zapraszamy w sposób szczególny dzieci, które każdego dnia tak jak w ubiegłym roku od poniedziałku do piątku będą mogły wylosować i zabrać do swoich domów na jeden dzień figurkę Matki Bożej.
6. Od czwartku 1 października, w dni powszednie Msza Święta wieczorna o godzinie 17.00.
7. W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca. Będziemy odwiedzali Chorych w naszej parafii
8. W sobotę 3 października w naszym Sanktuarium odbędzie się Pielgrzymka Kół Żywego Różańca Archidiecezji Białostockiej. Rozpoczęcie o godzinie 10.00. Zapraszamy członków Kół Żywego Różańca z naszej parafii do wspólnej modlitwy.
9. W sobotę 3 października o godzinie 15.00 zapraszamy na spotkanie wspólnoty Wiara i Światło.
10. W tym tygodniu w piątek do sprzątania zapraszamy kolejne osoby z Sadowa.
11. Dziękujemy ofiarodawcom indywidualnym i zbiorowym za ofiary na prace na parafialnym cmentarzu. Wśród ofiarodawców zbiorowych byli: mieszkańcy Nowinki i mieszkańcy wsi Nierośno.
12. Dziś po Mszy Świętej zbieramy do puszek ofiary dla ofiar pożaru obozu dla uchodźców na wyspie Lesbos. Za każdy dar z serca dziękujemy.