Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

Ogłoszenia parafialne - XXVIII Niedziela Zwykła (11.10.2020)

 Ogłoszenia parafialne na Niedzielę 11 października 2020 roku!

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy XX Dzień Papieski pod hasłem Totus Tuus. Po Mszy Świętej do puszek będą zbierane ofiary na Fundusz Stypendialny dla młodzieży Dzieło Nowego Tysiąclecia. Za każdy dar z serca dziękujemy.

2. We wtorek 13 października obchodzimy miesięczne wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. Nabożeństwo fatimskie rozpoczniemy modlitwą różańcową o godzinie 16.30, następnie będzie procesja z figurą Matki Bożej i Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy!

3. W środę 14 października podczas Mszy Świętej o godzinie 17.00 dzieci przygotowujące się w tym roku do przyjęcia I Komunii Świętej w naszej parafii otrzymają swoje różańce. Po Mszy zapraszamy na spotkanie organizacyjne dzieci i rodziców.

4. W sobotę 17 października swoje imieniny obchodzi ks. Ignacy Chodźko. Pamiętajmy w modlitwie o dostojnym Solenizancie.

5. W sobotę 17 października zapraszamy na Różanostocki Wieczernik Modlitwy. Rozpoczęcie tradycyjnie o godzinie 10.30 modlitwą różańcową, o godzinie 12.00 Msza Święta.

6. W przyszłą niedzielę 18 października zapraszamy na spotkanie Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14.00.

7. Zbliża się miesiąc listopad, miesiąc modlitwy za zmarłych. W zakrystii kościoła przyjmujemy już wypominki za zmarłych. Kartki na wypominki znajdują się na ołtarzach na końcu kościoła.

8. Dziękujemy ofiarodawcom indywidualnym i zbiorowym za ofiary składane na prace na cmentarzu. Wśród ofiarodawców zbiorowych byli: Harasimowicze wieś, KŻR z Różanegostoku – Róża nr 1, KŻR z Różanegostoku – Róża nr 2.

9. W tym tygodniu w piątek, do sprzątania kościoła zapraszamy kolejne osoby z Sadowa.