Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

Ogłoszenia parafialne - XXX Niedziela Zwykła (25.10.2020)

Ogłoszenia parafialne na niedzielę 25 października 2020 roku!

1. W dzisiejszą Niedzielę przeżywamy Uroczystość Rocznicy Poświecenia Kościoła. Serdecznie witamy wszystkich Parafian i Pielgrzymów nawiedzających Różanostockie Sanktuarium.
2. W przyszłą niedzielę 1 listopada obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w kościele o godzinie 7.30, 9.00, 10.30, 12.00(intencje zbiorowe) i 16.00.
W związku z obecną sytuacją, zgodnie ze wskazaniem Biskupów, nie będzie procesji na cmentarza i wspólnej modlitwy na cmentarzu.
Zachęcamy do indywidualnego nawiedzania grobów bliskich i modlitwy za zmarłych. Informujemy jednocześnie, że Stolica Apostolska dała nam możliwość uzyskania odpustu zupełnego w intencji zmarłych przez cały miesiąc listopad.
3. Przez cały listopad będziemy modlili się za zmarłych odmawiając różaniec z wypominkami. Od poniedziałku do soboty o godzinie 16.30, w niedziele o godzinie 15.30.
4. Dziękujemy ofiarodawcom indywidualnym i zbiorowym za ofiary na prace na cmentarzu. Wśród ofiarodawców zbiorowych byli: Nierośno Kolonie Wschodnie; Łozowo Kolonie Zachodnie.