Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

Ogłoszenia na Niedzielę 1 listopada 2020 r.

Ogłoszenia na Niedzielę - Uroczystość Wszystkich Świętych.

1. W dzisiejszą Niedzielę przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Rozpoczynając miesiąc listopad nie ustawajmy w modlitwie za zmarłych, prośmy również o ustanie pandemii i pokój w naszej Ojczyźnie.
2. W poniedziałek 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, czyli Dzień Zaduszny. Msze Święte w naszej Bazylice o godzinie 7.30, 9.00 i 17.00. Po każdej Mszy Świętej będziemy modlili się na różańcu w intencji wiernych zmarłych.
3. Przez cały listopad będziemy modlili się za zmarłych odmawiając różaniec z wypominkami. Od poniedziałku do soboty o godzinie 16.30, w niedziele o godzinie 15.30.
4. We wtorek 3 listopada podczas Mszy Świętej wieczornej wraz z Siostrami Salezjankami zapraszamy do modlitwy o beatyfikację s. Laury Meozzi.
5. W tym miesiącu, w związku ze stanem zagrożenia koronawirusem nie będziemy odwiedzali chorych w I Piątek Miesiąca.
6. W sobotę 7 listopada zapraszamy do wspólnej modlitwy wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi. Nabożeństwo o godzinie 11.00, Msza Święta o godzinie 12.00.
7. Dziękujemy za ofiary składane na prace na naszym cmentarzu, a także za płody ziemi i kwiaty do kościoła. Wszystkich Ofiarodawców zapewniamy o modlitewnej pamięci.