Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę 8 listopada 2020 roku!

Ogłoszenia parafialne na XXXII Niedzielę Zwykłą - Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym!

1. W dzisiejszą Niedzielę obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Nie ustawajmy w modlitwie o siłę dla wszystkich prześladowanych dla imienia Chrystusa i o nawrócenie dla prześladowców. Po Mszy Świętej do puszek będą zbierane ofiary jako materialny wymiar naszego wsparcia dla prześladowanych chrześcijan w Republice Środkowej Afryki.
2. W środę 11 listopada w liturgiczne wspomnienie św. Marcina z Tours obchodzimy w naszej Ojczyźnie Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Msze Święte o godzinie 7.30, 9.00 i 17.00.
3. W sobotę 14 listopada zapraszamy na Różanostocki Wieczernik Modlitwy. Rozpoczęcie o godz. 10.30, Msza Święta o 12.00.
4. W przyszłą niedzielę 15 listopada spotkanie dla Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Rozpoczęcie spotkania o godzinie 14.00.
5. Dziękujemy ofiarodawcom indywidualnym i zbiorowym za ofiary na prace na cmentarzu.