Ogłoszenia parafialne na Niedzielę 3 stycznia 2021 roku!

1. Przeżywamy II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim. Serdecznie witamy wszystkich Parafian i Pielgrzymów nawiedzających Różanostockie Sanktuarium.


2. W związku z pandemią, zgodnie z zarządzeniem Arcybiskupa Metropolity Białostockiego, w trosce o zdrowie i życie wiernych, w tym roku duszpasterskim została odwołana wizyta duszpasterska w tradycyjnej formie.
W ramach kolędy serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy o błogosławieństwo i opiekę Różanostockiej Wspomożycielki w Nowym 2021 Roku dla naszej Parafialnej Wspólnoty, podczas Mszy Świętych wioskowych, które będziemy sprawowali o godzinie 10.00, dla mieszkańców poszczególnych miejscowości. Harmonogram Mszy Świętych wioskowych znajduje się w gablocie kościoła i na stronie internetowej naszej parafii: www.rozanystok.pl. Na zakończenie każdej Mszy Świętej będzie modlitwa błogosławieństwa rodziny i możliwość zabrania wody święconej na poświęcenie domu. Prosimy, aby dzień kolędowy w rodzinach i poszczególnych wioskach przeżywać, jako dzień świąteczny.
Poniedziałek, 4 stycznia 2021: Sadowo wieś i kolonie, Bity Kamień i Nowinka
Wtorek, 5 stycznia 2021: Grodziszczany wieś i kolonie
Czwartek, 7 stycznia 2021: Harasimowicze wieś i kolonie, Jaczno
Piątek, 8 stycznia 2021: Grzebienie, Suchodolina i Sławno
Sobota, 9 stycznia 2021: Stock wieś i kolonie
Poniedziałek, 11 stycznia 2021: Reszkowce wieś i kolonie
Wtorek, 12 stycznia 2021: Łozowo wieś i kolonie
Środa, 13 stycznia 2021: Nierośno wieś i kolonie
Czwartek, 14 stycznia 2021: Krugło wieś i kolonie
Piątek, 15 stycznia 2021: Brzozowo wieś i kolonie
Sobota, 16 stycznia 2021: Różanystok
3. We wtorek 5 stycznia 2021 roku, wraz ze wspólnotą Sióstr Salezjanek zapraszamy do modlitwy w intencji rychłej beatyfikacji Siostry Laury Meozzi, podczas różańca o godzinie 16.30 i wieczornej Mszy Świętej.
4. W środę 6 stycznia 2021 roku obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane według porządku niedzielnego.
5. W sobotę 9 stycznia zapraszamy na Różanostocki Wieczernik Modlitwy, który rozpoczniemy o godzinie 11.00.