Ogłoszenia parafialne na Niedzielę 14 lutego 2021 roku!

 1. Przeżywamy dziś VI Niedzielę Zwykłą. Serdecznie witamy wszystkich nawiedzających Różanostockie Sanktuarium.

2. W środę 17 lutego rozpoczynamy Wielki Post. W Środę Popielcową Msze Święte z obrzędem posypania głów popiołem o godzinie 7.30, 9.00 i 17.00. Przypominamy, że tego dnia obowiązuje nas post ścisły.

3. W czasie Wielkiego Postu zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa w piątek o godzinie 16.30. Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 9.00, także o godzinie 15.30 z kazaniem pasyjnym.

4. W piątek 19 lutego zapraszamy na spotkanie formacyjne Salezjanów Współpracowników po Mszy Świętej o godzinie 17.00.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w naszej parafii kurs przedmałżeński. Będzie trwał przez wszystkie niedziele Wielkiego Postu (łącznie 6 spotkań). Rozpoczęcie w kościele o godzinie 14.00.

6. Zgodnie z rozporządzeniem Księdza Arcybiskupa Metropolity Białostockiego dziś po Mszy Świętej do puszek Caritas zbierane są ofiary na pomoc w leczeniu małego Kuby. Za każdy dar z serca dziękujemy.

7. Polecajmy Bożemu Miłosierdziu zmarłych z naszej Parafii, którzy odeszli w minionym tygodniu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki. Amen.