Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę 7 marca 2021 roku!

 1. Przeżywamy III Niedzielę Wielkiego Postu. Serdecznie witamy wszystkich Parafian i Pielgrzymów nawiedzających Różanostockie Sanktuarium.

2. W miesiącu marcu modlimy się za wstawiennictwem Świętego Józefa, podczas nabożeństwa ku Jego czci, w dni powszednie o godzinie 16.30. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwie i wspólnej modlitwy w intencjach, które są dla nas wszystkich ważne.

3. W tym tygodniu w piątek 12 marca rozpoczynamy w naszej Parafii Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi ks. Wojciech Kułak. Będą trwały przez trzy dni, do niedzieli włącznie. Zapraszamy do udziału w rekolekcjach i skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania. Szczegółowy program rekolekcji znajduje się w gablocie w kruchcie kościoła i na stronie internetowej naszej Parafii.

4. W sobotę 13 marca zapraszamy na Różanostocki Wieczernik Modlitwy, który w tym miesiącu rozpoczniemy o godzinie 11.30.