Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę 14 marca 2021 roku!

1. W dzisiejszą IV Niedzielę Wielkiego Postu kończymy w naszej Parafii Rekolekcje Wielkopostne. Dziękujemy księdzu Wojciechowi Kułakowi za poprowadzenie nas przez te rekolekcyjne dni, za Słowo Boże i wspólną modlitwę.


2. W piątek 19 marca zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godzinie 16.30. Droga Krzyżowa została przygotowana i będzie poprowadzona w formie inscenizacji przez dzieci i młodzież z naszego Oratorium pod przewodnictwem Sióstr Salezjanek. Zapraszamy do udziału i modlitwy w tym wydarzeniu.
3. W piątek 19 marca obchodzimy w Kościele uroczystość Świętego Józefa. Msze Święte będą sprawowane o godzinie 7.30, 9.00 i 17.00.
Na Msze Świętą na godzinę 17.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się w tym roku do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej w naszej Parafii wraz z rodzicami. W tym dniu dzieci otrzymają książeczki do nabożeństwa.
4. Dziękujemy za ofiary składane na kwiaty do Bożego Grobu. Ofiary złożyli:
KŻR Sadowo kolonia ( od p. P,); KŻR Sadowo wieś; KŻR Reszkowce (od p. M.); KŻR Różanystok nr 1; KŻR Różanystok nr 2; Nierośno wieś; KŻR Stock (od p. R.); KŻR Grzebienie (od p. Ż); KŻR Krugło (od p. G.)