Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

Małe Misterium w Różanostockim Sanktuarium.

W piątek 19 marca 2021 roku, w Sanktuarium Matki Bożej Różanostockiej, przeżywaliśmy niezwykłe nabożeństwo Drogi Krzyżowej, przygotowane w formie inscenizacji pasyjnej przez dzieci i młodzież z Oratorium św. Dominika Savio w Różanymstoku! Młodzi artyści wcielili się w historyczne postaci, które spotykamy na Drodze Krzyżowej Jezusa i odegrali wszystkie czternaście stacji, rozpoczynając od sądu przed namiestnikiem rzymskim aż po scenę złożenia do grobu.

Nad całością przygotowania od samego początku czuwały Siostry Salezjanki, na czele z s. Teresą. W przygotowanie Misterium zaangażowali się również animatorzy Oratorium, Schola z Różanegostoku, a także rodzice. To niezwykłe Misterium Męki Pańskiej bez wątpienia na długo pozostanie w sercu i pamięci wszystkich, którzy w nim uczestniczyli, zarówno młodych aktorów jak i modlących się w kościele.