Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę 18 kwietnia 2021 roku!

 1. Przeżywamy III Niedzielę Wielkanocną. Serdecznie witamy wszystkich Parafian i Pielgrzymów nawiedzających Różanostockie Sanktuarium.

 2. W piątek 23 kwietnia imieniny obchodzą ks. Jerzy Walo i ks. Jerzy Rydzewski. Pamiętajmy w modlitwach o dostojnych Solenizantach.

3. Od przyszłej niedzieli 25 kwietnia będziemy przyjmowali intencje na drugie półrocze 2021 roku.

 INNE: Na prośbę Głównego Urzędu Statystycznego przypominamy, że od 1 kwietnia 2021 roku na terenie całego kraju prowadzony jest Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Jest on realizowany raz na 10 lat. Udział w spisie jest obowiązkowy. Osobiście spisu internetowego dokonujemy za pomocą aplikacji na stronie: spis.gov.pl. W przypadku braku dostępu do Internetu można spisać się przez telefon dzwoniąc na infolinię spisową (tel. 22/279 99 99) lub w siedzibie Urzędu Gminy /Miasta lub Urzędu Statycznego w Białymstoku.