Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę 25 kwietnia 2021 roku!

 1. Przeżywamy dziś IV Niedzielę Wielkanocną, czyli Niedzielę Dobrego Pasterza, którą rozpoczynamy tydzień modlitw o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w kościele. Nie ustawajmy w takiej modlitwie.

2. W poniedziałek 26 kwietnia, czyli jutro, po zimowej przerwie, zapraszamy na Wieczór Uwielbienia wraz z modlitwą za wstawiennictwem Świętego Szarbela. Rozpoczynamy Mszą Święta o godzinie 19.00.

3. W piątek 30 kwietnia zapraszamy do wspólnej modlitwy dla i za tegorocznych Maturzystów. Czuwanie modlitewne rozpoczniemy Mszą Świętą o godzinie 19.00. Zapraszamy na to spotkanie szczególnie młodzież, ale także rodziców, nauczycieli i wychowawców.

4. Od soboty 1 maja, w dni powszednie, Msze Święte wieczorem będą sprawowane o godzinie 19.00.

5. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych. Każdego dnia pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą litania do Matki Bożej. Zachęcamy również do udziału w Apelu Maryjnym, który poprzedzi modlitwa na różańcu o ustanie pandemii. Modlitwę różańcową będziemy rozpoczynali o godzinie 20.30.

6. Od 1 maja w dni powszednie w naszym Sanktuarium istnieje możliwość modlitwy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem od porannej do wieczornej Mszy Świętej w kaplicy adoracji.

7. W I sobotę miesiąca, 1 maja, zapraszamy do modlitwy wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi. Nabożeństwo rozpoczniemy o godzinie 11.00, natomiast o 12.00 Msza Święta.

8. Dziś swoje imieniny obchodzi ks. Marek Kwietniewski, natomiast w sobotę 1 maja ksiądz Józef Łysik. Pamiętajmy w modlitwie o dostojnych Solenizantach.