Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę 16 maja 2021 roku!

 1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy w Kościele w Polsce Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Serdecznie witamy wszystkich Parafian i Pielgrzymów nawiedzających Różanostockie Sanktuarium.

2. W sobotę 22 maja o godzinie 11.00 w naszym Sanktuarium będziemy przeżywali Uroczystość Święceń Kapłańskich trzech Diakonów Salezjanów. Ogarnijmy ich naszą modlitwą polecając wstawiennictwu Matki Bożej Różanostockiej.

3. W sobotę 22 maja, Wigilią Zesłania Ducha Świętego rozpoczynamy Uroczystości Odpustowe w naszym Sanktuarium. Zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas czuwania modlitewnego, które rozpoczniemy o godzinie 20.30. O godzinie 23.30 zapraszamy na Mszę Świętą. Po Mszy będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do 7.00 rano.

4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Msze Święte według porządku niedzielnego. Po Mszy Świętej o godzinie 9.00 będzie procesja eucharystyczna.

5. Dziękujemy osobom, które posprzątały kościół. W tym tygodniu w piątek o godzinie 15.00 do sprzątania zapraszamy Salezjanów Współpracowników.