Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę 30 maja 2021 roku!

 1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Serdecznie witamy wszystkich Parafian i Pielgrzymów nawiedzających Różanostockie Sanktuarium.

2. W poniedziałek 31 maja zapraszamy na Wieczór Uwielbienia wraz z modlitwą za wstawiennictwem świętego Szarbela. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godzinie 19.00.

3. We wtorek 1 czerwca rozpoczynamy miesiąc modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwo czerwcowe w naszym Sanktuarium każdego dnia pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą.

4. We wtorek 1 czerwca zapraszamy na Mszę Świętą o godzinie 19.00 Dzieci przeżywające w tym roku Rocznicę I Komunii Świętej w naszej Parafii.

5. We czwartek 3 czerwca obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, czyli Boże Ciało. Msze Święte będą sprawowane w godzinach: 7.30, 9.00, 12.00 i 16.00. Po Mszy Świętej o godzinie 9.00 będzie procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. W tym roku procesja odbędzie się na placu przykościelnym.

6. W sobotę 5 czerwca zapraszamy do wspólnej modlitwy wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi podczas nabożeństwa o godzinie 11.00 i Mszy Świętej o godzinie 12.00.

7. Chorych w naszej parafii z posługą sakramentalną będziemy odwiedzali w tym miesiącu we czwartek 10 czerwca.

8. Dziękujemy za posprzątanie i dekorację kościoła Rodzicom Dzieci Pierwszokomunijnych.