Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę 13 czerwca 2021 roku!

 1. Przeżywamy dziś XI Niedzielę Zwykłą. Witamy wszystkich Parafian i Pielgrzymów nawiedzających Różanostockie Sanktuarium.

 2. Swoją posługę w naszej wspólnocie zakonnej i parafialnej kończy ks. Cezary Ruzik. Dziękujemy Mu za wszelkie dobro, które uczynił w ciągu ostatnich dwóch lat pracy w Różanymstoku i życzymy darów Ducha Świętego i opieki Matki Bożej na dalszą pracę salezjańską i kapłańską.

 3. Zbliżamy się do uroczystości związanych z 40 rocznica koronacji obrazu Matki Bożej Różanostockiej, którą w tym roku będziemy obchodzili w niedzielę 27 czerwca. Chcemy jak najlepiej przygotować się do tego wydarzenia, przede wszystkim duchowo. Zapraszamy do udziału w nowennie, którą rozpoczniemy w piątek 18 czerwca, Mszą Świętą o godzinie 19.00. Eucharystii będzie przewodniczył Biskup Henryk Ciereszko. W czasie nowenny po Mszy Świętej będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa.

 4. W piątek 18 czerwca rozpoczniemy w naszym Sanktuarium duchowe dzieło modlitwy o pokój, włączając się w inicjatywę Stowarzyszenia Comunita Regina della Pace, czyli dzieło Gwiazd na Płaszczu Maryi, Królowej Pokoju.

 5. W przyszłą niedzielę 20 czerwca Msza Święta z godziny 16.00 zostaje przeniesiona na godzinę 19.00, w ramach nowenny.

 6. W niedzielę 27 czerwca zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce Różanostockiej, która wyruszy z Reszkowiec do Różanegostoku. Gromadzimy się o godzinie 13.30 w Reszkowcach przy kapliczce, tak, aby w Nierośnie dołączyć do Pielgrzymki Różanostockiej, która wyruszy z Białegostoku, Sokółki i okolicznych miejscowości.