Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

Sanktuarium Matki Bożej Różanostockiej włączone w duchowe dzieło Gwiazd na Płaszczu Maryi Królowej Pokoju!

 Drodzy Parafianie, Pielgrzymi i Przyjaciele Sanktuarium Matki Bożej Różanostockiej!

Pragniemy, aby czas przygotowania i przeżycia 40 Rocznicy Koronacji Obrazu Matki Bożej Różanostockiej pozostawił w nas duchowe owoce, dlatego w odpowiedzi na zaproszenie Stowarzyszenia Comunita Regina della Pace, chcemy włączyć Różanostockie Sanktuarium w dzieło Gwiazd na Płaszczu Maryi Królowej Pokoju.

Od 18 czerwca 2021 roku, czyli dnia rozpoczęcia nowenny przed uroczystością Rocznicy Koronacji, nasze Sanktuarium stanie się miejscem szczególnej modlitwy o dar pokoju pomiędzy narodami, w społeczeństwach, rodzinach i w każdym ludzkim sercu.

W Różanostockim Sanktuarium od kilku lat miejscem codziennej modlitwy i adoracji Jezusa w Eucharystii jest kaplica adoracji Najświętszego Sakramentu. W związku z dziełem Gwiazd na Płaszczu Maryi, została również wykonana specjalna monstrancja, w której będzie wystawiony do publicznej czci Najświętszy Sakrament!

Każdy z nas nosi w swoim sercu pragnienie pokoju. Potrzeba go w naszych rodzinach, domach, miejscowościach, narodzie i Ojczyźnie. O pokój woła cały świat, szczególnie miejsca dotknięte wojną i niesprawiedliwością. Włączmy się zatem w to piękne dzieło modlitwy i wypraszajmy dar pokoju dla nas i całego świata!

Maryjo Różanostocka, Wspomożycielko Wiernych i Królowo Pokoju, módl się za nami!