Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

Nowenna przed rocznicą koronacji obrazu Matki Bożej Różanostockiej. Duchowe przygotowanie do uroczystości!

 Drodzy Parafianie, Pielgrzymi i Przyjaciele Matki Bożej Różanostockiej!

Dziękujemy Bogu za matczyną obecność Maryi w Różanymstoku w Jej łaskami słynącym wizerunku, na który 28 czerwca 1981 roku, Franciszek Kardynał Macharski nałożył papieskie korony.

W związku z centralną uroczystością rocznicy koronacji, zaplanowaną na niedzielę 27 czerwca 2021 roku, pragniemy zaprosić Was do duchowego przygotowania do tego wydarzenia, które poprzedzi dziewięciodniowa nowenna w dniach od 18 do 26 czerwca 2021 roku. W ramach nowenny zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas Mszy Świętej o godzinie 19.00. Mszy Świętej będą przewodniczyli i homilię będą głosili kapłani pochodzący z Różanostockiej Parafii.

W piątek 18 czerwca 2021 roku, modlitwę nowenny rozpocznie Biskup Henryk Ciereszko, natomiast centralnym uroczystościom 40 Rocznicy Koronacji obrazu Matki Bożej Różanostockiej w dniu 27 czerwca 2021 roku, o godzinie 17.00 przewodniczyć będzie i Słowo Boże wygłosi Nuncjusz Apostolski w Polsce Arcybiskup Salvatore Pennacchio. On również pobłogosławi nową szatę na obraz Matki Bożej, która została przygotowana, jako wotum dziękczynne.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy i już teraz dziękujemy Bogu i Różanostockiej Wspomożycielce, za wszystko co stanie się naszym udziałem i duchowym dobrem.