Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę 20 czerwca 2021 roku!

1. Przeżywamy dziś XII Niedziele Zwykłą. Witamy wszystkich Parafian i Pielgrzymów nawiedzających Różanostockie Sanktuarium.


2. Trwamy w nowennie przed uroczystością 40 Rocznicy koronacji Matki Bożej Różanostockiej. W ramach nowenny przeżywamy każdego dnia Mszę Świętą o godzinie 19.00, następnie modlitewne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem.
3. We czwartek 24 czerwca obchodzimy Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Msze Święte o godzinie 7.30, 9.00 i 19.00.
4. W piątek 25 czerwca Msza Święta z okazji zakończenia Roku Szkolnego i Katechetycznego o godzinie 8.00.
5. Od soboty 26 czerwca, przez okres wakacji poranne Msze Święte w dni powszednie będą sprawowane o godzinie 7.00.
6. W przyszłą niedzielę 27 czerwca będziemy przeżywali 40 Rocznicę Koronacji Matki Bożej Różanostockiej. Uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Nuncjusza Apostolskiego będzie sprawowana o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnego przeżywania naszej dorocznej uroczystości.
7. W niedzielę 27 czerwca zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce Różanostockiej, która wyruszy z Reszkowiec do Różanegostoku. Gromadzimy się o godzinie 13.30 w Reszkowcach przy kapliczce, tak, aby w Nierośnie dołączyć do Pielgrzymki Różanostockiej, która wyruszy z Białegostoku, Sokółki i okolicznych miejscowości.