Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17 października 2021 XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1. Przeżywamy dziś XXIX Niedzielę Zwykłą.

 2. Zapraszamy do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD) zbiórka będzie miała miejsce w piątek 22 października. Miejsce zbiórki – parking parafialny przy Oratorium. Ostateczny odbiór sprzętu godz. 13.00.

 3. W piątek  22 października zapraszamy na spotkanie formacyjne Salezjanów Współpracowników. Rozpoczęcie modlitwą różańcową o godzinie 16.30, następnie Msza Święta i spotkanie formacyjne.

 4. W sobotę 23 października, serdecznie zapraszamy na Wieczór Uwielbienia wraz z modlitwą za wstawiennictwem Świętego Szarbela. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godzinie 19.00.

 5. Sobotnie wieczorne Msze święte, będą odprawiane wg formularza niedzielnego.

 6. Zbliża się miesiąc listopad, miesiąc modlitwy za zmarłych. W zakrystii przyjmujemy wypominki za zmarłych.

 7. W zeszłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Jana Łantowskiego, pochodzącego z Grzebieni, przeżył 67 lat. Polecajmy jego duszę Bożemu Miłosierdziu.