Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 5 grudnia 2021 II NIEDZIELA ADWENTU

 

1. W II Niedzielę Adwentu obchodzimy dzień modlitwy i pomocy Kościołowi na Wschodzie.

2. W środę 8 grudnia obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Święte w naszym Sanktuarium o godzinie 7.30, 9.00 i 17.00. Tego dnia w kościele będzie również możliwość modlitwy w tak zwanej Godzinie Łaski, czyli od 12.00 do 13.00.

3. W środę 8 grudnia podczas Mszy Świętej o godzinie 17.00, dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej otrzymają medaliki. Zapraszamy na Mszę Święta dzieci wraz z rodzicami.

4. W piątek 10 grudnia swoje imieniny obchodzi ks. Daniel Kwietniewski. Pamiętajmy w modlitwie o dostojnym Solenizancie.

5. W sobotę 11 grudnia zapraszamy na Różanostocki Wieczernik Modlitwy. Rozpoczęcie o godzinie 10.30 modlitwą różańcową, Msza Św. o godzinie 12.00.

6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Adwentowe. Poprowadzi je ks. Jacek Zdzieborski SDB – Dyrektor Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego.

7. W zakrystii można nabyć opłatki na stół wigilijny a także świece Caritas.