Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24 kwietnia 2022 II NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

1. W dzisiejszą II Niedzielę Wielkanocną obchodzimy w Kościele Święto Bożego Miłosierdzia. Dziś również rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.

2. W poniedziałek 25 kwietnia zapraszamy do wspólnej modlitwy w czasie Wieczoru Uwielbienia. Rozpoczynamy Mszą Świętą o godzinie 19.00, po niej Adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W sobotę 30 kwietnia o godz. 15.00 zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Wiara i Światło. Rozpoczniemy Mszą Św. w kaplicy na plebanii.

4. W poniedziałek 25 kwietnia imieniny obchodzi ks. Marek Kwietniewski a 1 maja ks. Józef Łysik. Pamiętajmy w modlitwie o Dostojnych Solenizantach.

5. Od 2 maja w dni powszednie Msze Święte wieczorem o godzinie 19.00.

6. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych każdego dnia pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą.

7. Od 1 maja rozpoczyna się stała adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy adoracji. Adoracja w dni powszednie od godziny 7.00 do 18.30.

8. W niedzielę 1 maja po Mszy św. o godz. 9.00 zapraszamy sołtysów na zebranie z proboszczem. Spotkanie odbędzie się na plebanii.

9. Dzisiaj po Mszy Świętej zbierane będą do puszek ofiary na Caritas Archidiecezji Białostockiej.