Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26 marca 2023 V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu.

2. Przed Świętami będziemy chcieli odwiedzić chorych. Odbędzie się to w dwóch turach. Ks. Dariusz, chorych których ma pod opieką odwiedzi w piątek 31 marca. Ks. Wojciech i ks. Andrzej udadzą się do chorych w Wielki Poniedziałek 3 kwietnia.

3. W piątek 31 marca zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godzinie 16.30. Droga Krzyżowa została przygotowana i będzie poprowadzona w formie inscenizacji przez dzieci i młodzież z naszego Oratorium pod przewodnictwem Sióstr Salezjanek. Szczególnie zapraszamy na to nabożeństwo młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.

4. W I Sobotę Miesiąca, 1 kwietnia, zapraszamy do modlitwy wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi podczas nabożeństwa o godzinie 11.00 i Mszy Świętej o godz. 12.00.

5. W sobotę 1 kwietnia na godz. 14.00 zapraszamy na zbiórkę ministrantów. Gromadzimy się w zakrystii.

6. W przyszłą niedzielę poświęcenie palm na każdej Mszy Świętej.

7. W zakrystii są do nabycia świąteczne świece Caritas, tzw. „paschaliki”. Świec tych można użyć, choćby w czasie Wigilii Pachalnej. Dochód ze świec będzie przeznaczony na cele charytatywne Caristas.

8. W związku z planowaną inwentaryzacją cmentarza, dziękuję tym wszystkim, którzy już wypełnili deklaracje dysponenta grobu. Prosimy pozostałych zobowiązanych  o nieodkładanie tego zadania. W razie wątpliwości służymy pomocą i wyjaśnieniem.  

9. W minionym tygodniu do wieczności odszedł śp. Czesław Walenciej z Reszkowiec przeżywszy 88 lat. Polecajmy jego duszę Bożemu Miłosierdziu.