Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 7 maja 2023 V NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

 1. Przeżywamy dziś V Niedzielę Wielkanocną. Dziękujemy ks. Markowi Kowalskiemu i towarzyszącym mu misjonarzom świeckim z Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego za przeprowadzenie animacji misyjnej.

2. W sobotę 13 maja zapraszamy na Różanostocki Wieczernik Modlitwy. Rozpoczęcie o godzinie 10.30 modlitwą różańcową.

3. W sobotę 13 maja wspominamy Świętą Marię Dominikę Mazzarello założycielkę Zgromadzenia Sióstr Salezjanek. Pamiętajmy tego dnia w modlitwie o Siostrach Salezjankach pracujących w Różanymstoku.

4. W Sobotę 13 maja obchodzimy również miesięczne wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. Po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej i procesji z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Nabożeństwa majowego w sobotę nie będzie przed Mszą Świętą, ponieważ Litanię odśpiewamy w czasie procesji.

5. W przyszła niedzielę 14 maja na Mszy Świętej o godzinie 9.00 będziemy przeżywali Rocznicę I Komunii Świętej. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami w najbliższą sobotę 13 maja na godzinę 15.30 do kościoła na spowiedź i próbę liturgii.

6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z Reszkowiec. W tym tygodniu w piątek na 15.00 do sprzątania zapraszamy rodziców dzieci przeżywających Rocznicę I Komunii Świętej.

7. W minionym tygodniu do wieczności odszedł: śp. Jan Matuszyński, brat ks. Dariusza. Składamy głębokie wyrazy współczucia ks. Dariuszowi i Rodzinie pogrążonej w żałobie. Polecajmy też śp. Jana Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.