Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21 maja 2023 UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich Parafian i Pielgrzymów nawiedzających Różanostockie Sanktuarium.

2. W środę 24 maja obchodzimy w naszej Parafii Uroczystość NMP Wspomożycielki Wiernych. Msze Święte o godzinie 6.30, 7.30, 9.00 i 19.00.

3. W środę zapraszamy na spotkanie formacyjne Salezjanów Współpracowników. Początek o godz. 16.45 na plebanii.

4. W środę 24 maja na godz. 19.00 zapraszamy do kościoła na Mszę Świętą wioskową o urodzaje mieszkańców Grzebieni.

5. W sobotę 27 maja, nie będzie Mszy świętej o godz. 19.00 a jedynie nabożeństwo majowe o godz. 18.30.

Natomiast, 27 maja Wigilią Zesłania Ducha Świętego rozpoczynamy Uroczystości Odpustowe w naszym Sanktuarium. Rozpoczniemy o godzinie 20.30 Celebracją Słowa Bożego z Wigilii Zesłania Ducha Świętego połączoną z odnowieniem Przyrzeczeń Chrzcielnych oraz odnowieniem Darów Ducha Świętego z Sakramentu Bierzmowania.

W czasie tej liturgii zostaną udzielone sakramenty chrztu i bierzmowania osobie dorosłej. O 22.30 zostanie odprawiona Msza Święta z Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Po Mszy świętej Wieczór Uwielbienia, następnie możliwość indywidualnej modlitwy w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu do godziny 7.00.

6. W przyszłą niedzielę, w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, po Mszy Świętej o godzinie 9.00 procesja eucharystyczna. Szczegółowy program Uroczystości odpustowych i Mszy wioskowych ukaże się w tygodniu na stronie internetowej oraz będzie podany w przyszłą niedzielę na ogłoszeniach.

7. Z dniem dzisiejszym  tj. 21 maja w naszej wspólnocie zakonnej i parafialnej posługę rozpoczyna salezjanin ks. dr. Piotr Przesmycki, którego serdecznie witamy i życzymy owocnej pracy pod matczynym płaszczem Różanostockiej Wspomożycielki.

8. Dziękujemy za posprzątanie i dekorację kościoła Rodzicom Dzieci Pierwszokomunijnych. W tym tygodniu w piątek na 13.00 do sprzątania kościoła zapraszamy wg listy parafian z Reszkowiec.