Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28 maja 2023 UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

1. Dzisiejszą Uroczystością Zesłania Ducha Świętego rozpoczynamy w naszym Sanktuarium Uroczystości odpustowe. Serdecznie Pozdrawiamy wszystkich Parafian i Pielgrzymów nawiedzających w tych dniach Różanostockie Sanktuarium. Dziękujemy ks. Łukaszowi Owsianko SDB z Żyrardowa za posługę Słowa podczas naszych Uroczystości.

2. W poniedziałek  29 maja Święto NMP Matki Kościoła. Msze Święte o godzinie 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i 19.00.

3. We wtorek Dzień Eucharystii. Msze Święte o godzinie 6.30, 7.30; 9.00 i 19.00.

4. W Środę Gradową Msza poranna w naszej Bazylice  o godzinie 6.30. Pozostałe Msze wg porządku Mszy wioskowych.

5. Msze Święte wioskowe o urodzaje będą odprawiane wg następującego porządku:

Poniedziałek, 29 maja 2023 r.: 9.00 – Nierośno Kolonie: Tryba i Morgie (w kościele); 12.00 – Suchodolina wieś i Kolonie oraz Sławno (w kościele)

Wtorek, 30 maja 2023 r.: 7.30 – Grodziszczany Wieś i Kolonie (w kościele); 9.00 – Nierośno wieś (w kościele); 19.00 – Harasimowicze Wieś i Kolonie (w kościele)

Środa, 31 maja 2023 r.: 9.00 – Krugło Wieś i Kolonie (w kościele); 10.00 – Nowinka (na wiosce); 10.00 – Sadowo Wieś i Kolonie (na wiosce); 12.00 – Brzozowo Wieś (w kościele); 12.00 – Kolonie Brzozowo (w kościele); 14.00 – Łozowo (na wiosce); 14.00 – Reszkowce (na wiosce); 19.00 – Stock Wieś i Kolonie (w kościele)

6. Dziękuję za dekorację i ułożenie kwiatów Siostrom Salezjankom. Dziękuję za ofiarowanie brzózek do kościoła. Brzozy ofiarował parafianin z Sadowa, a przywieźli parafianie z Brzozowa.

7. W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca, będziemy odwiedzali Chorych w naszej Parafii, przy czym ks. Dariusz, do chorych, którym posługuje uda się już we wtorek, czyli 30 maja. Ks. Wojciech i ks. Andrzej w piątek 2 czerwca.

8. Z racji pierwszej soboty miesiąca 3 czerwca zapraszamy do wspólnej modlitwy wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 11.00. Po adoracji o 12.00 Msza Św.

9.  W piątek 2 czerwca o godz. 16.00 odbędzie się bierzmowanie młodzieży z naszej parafii. Próba liturgii w czwartek 1 czerwca o godz. 17.30. Po próbie możliwość spowiedzi.

10. Przed ołtarzem MBR, 24 maja w Uroczystość Wspomożycielki Wiernych, została ustawiona ławka. Jest to prototyp ławek, które będziemy chcieli wykonać w całym kościele. Gdyby ktoś chciał ufundować całą taką ławkę, prosimy o kontakt z proboszczem. Natomiast pozostałe ławki sfinansujemy z naszych wspólnych ofiar.

11. Rozpoczęły się prace inwentaryzacyjne i pomiarowe na naszym cmentarzu. Przypominamy o składaniu deklaracji cmentarnych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej parafii w menu głównym.

12. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i pomoc w ustawieniu drzewek parafianom z Reszkowiec. W tym tygodniu w czwartek na 13.00 do sprzątania kościoła zapraszamy rodziców młodzieży przystępującej do bierzmowania.