Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

Ogłoszenia parafialne na XII niedzielę zwykłą. 42 Rocznica Koronacji MBR

1. W dzisiejszą niedzielę w naszym Sanktuarium przeżywamy 42 Rocznicę Koronacji Obrazu Matki Bożej Różanostockiej. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich Parafian i Pielgrzymów nawiedzających dziś Różanostockie Sanktuarium.

2. Dzisiaj przybywa do naszego Sanktuarium Piesza Pielgrzymka Różanostocka. Wejście grup przewidziane jest od godziny 13.30. O 15.30 - Koncert Uwielbienia w wykonaniu Jakuba Tomalaka. Msza Święta na zakończenie Pielgrzymki o godzinie 17.00 na ołtarzu polowym pod przewodnictwem Metropolity Białostockiego Arcybiskupa Józefa Guzdka.

3. Od poniedziałku 26 czerwca, przez okres wakacji poranne Msze Święte w dni powszednie będą sprawowane o godzinie 7.00.

4. W środę 28 czerwca po raz drugi będziemy obchodzić liturgiczne wspomnienie Matki Bożej Różanostockiej, które od zeszłego zostało wpisane do kalendarza liturgicznego. Już teraz zapraszamy do uczczenia w tym dniu naszej Różanostockiej Wspomożycielki. Msze Święte w tym dniu będą oprawiane o godz. 7.30, 9.00 i 19.00. Jednocześnie będziemy gościć ks. Lucjana Dąbrowskiego, byłego kustosza i proboszcza w Różanymstoku, który w tym roku obchodzi 50-lecie kapłaństwa. Jubilat Mszę Świętą Jubileuszową odprawi o godz. 9.00.

W tym dniu po Mszy o godz. 19.00 Wieczór Uwielbienia.

5. Również w środę 28 czerwca zapraszamy na spotkanie formacyjne Salezjanów Współpracowników. Początek o godz. 16.30.

6. W czwartek  29 czerwca obchodzimy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte w tym dniu  o godzinie 7.30, 9.00  i 19.00. W tym dniu swoje imieniny obchodzi ks. Piotr Przesmycki. Pamiętajmy w modlitwie o czcigodnym Solenizancie.

7. Dziękujemy Rodzinie Kłoczków za ufundowanie kwiatów do kościoła na dzisiejszą uroczystość. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom Reszkowiec.

8. W minionym tygodniu do wieczności odszedł śp. Kazimierz Krahel z Dąbrowy Białostockiej a pochodzący z Krugła, przeżył 85 lat. Polecajmy jego duszę Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.