Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 2 lipca 2023 XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Przeżywamy dziś XIII Niedzielę Zwykłą. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich Parafian i Pielgrzymów nawiedzających Różanostockie Sanktuarium.

2. W czasie wakacji (lipiec i sierpień) kancelaria parafialna czynna jest w następujących dniach: Poniedziałek: od godz. 8.00 do 9.00; Środa: od godz. 8.00 do 9.00. W nagłych i pilnych sprawach proszę dzwonić pod numer: +48 604 716 351

3. Tydzień temu gościliśmy w naszym Sanktuarium doroczną Pielgrzymkę z racji Rocznicy Koronacji MBR. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy zaangażowali się w przyjęcie pielgrzymów na trasie. Szczególne podziękowania kierujemy do mieszkańców Reszkowiec, Nierośna, Suchodoliny i Łozowa, gdzie pielgrzymi mogli się zatrzymać i posilić. Dziękuję również Strażakom z Reszkowiec za czynne włączenie się w przyjęcie pielgrzymów. Dziękuję władzom gminy Dąbrowa Białostocka i  Starostwu w Sokółce za włączenie się w przyjęcie pielgrzymów, za użyczenie namiotów. Dziękuję też tym, którzy tworzyli naszą parafialną grupę pielgrzymkową, było nas ok. 150 osób.

4. We wtorek 4 lipca, podczas wieczornego nabożeństwa i Mszy św. wraz z Siostrami Salezjankami zapraszamy do modlitwy o beatyfikację Siostry Laury Meozzi.

5. W Pierwszy Czwartek Miesiąca zapraszamy do wspólnej modlitwy o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne podczas Mszy Świętej wieczornej.

6. W tym tygodniu przypada też Pierwszy Piątek miesiąca. W wakacje  chorych będziemy odwiedzać jedynie na indywidualną  prośbę.

7. W sobotę 8 lipca zapraszamy na Różanostocki Wieczernik Modlitwy. Rozpoczęcie modlitwą różańcową o godzinie 10.30, Msza Święta o godzinie 12.00.

8. W dniach 30 lipca – 12 sierpnia 2023 r. odbędzie  37 Białostocka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę pod hasłem ,,ŚWIĘTYMI BĄDZCIE”. Zapisy na pielgrzymkę przyjmowane będą: w Białystoku- od 24 do 29 lipca b.r., w godz. 1700-1900, w „Piwnicy Akademickiej” przy białostockiej katedrze – ul. Kościelna 2. Ci, którzy z różnych powodów nie mogą wyruszyć na pielgrzymi szlak, a chcą wesprzeć pielgrzymów zachęcamy, aby łączyli się duchowo zapisując się do „Grupy Złotej” powierzając także intencje, w których każdego dnia pielgrzymowania będą modlili się pielgrzymi. Na to duchowe pielgrzymowanie do tzw. „Grupy Złotej”  można się zapisać w zakrystii. Wszelkie informacje dotyczące pielgrzymki można znaleźć na stronie internetowej: www.pielgrzymka.net.pl lub na facebook