Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 9 lipca 2023 XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy dzisiaj XIV Niedzielę Zwykłą. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich Parafian i Pielgrzymów nawiedzających Różanostockie Sanktuarium.

2. W czwartek 13 lipca obchodzimy miesięczne wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej i procesji z figurą Matki Bożej po Mszy Świętej wieczornej.

3. Dzisiaj niedziela inwestycyjna, serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, ale i przy innych okazjach.

4. W dniach 30 lipca – 12 sierpnia 2023 r. odbędzie  37 Białostocka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę pod hasłem ,,ŚWIĘTYMI BĄDZCIE”. Zapisy na pielgrzymkę przyjmowane będą: w Białystoku- od 24 do 29 lipca b.r., w godz. 1700-1900, w „Piwnicy Akademickiej” przy białostockiej katedrze – ul. Kościelna 2. Ci, którzy z różnych powodów nie mogą wyruszyć na pielgrzymi szlak, a chcą wesprzeć pielgrzymów zachęcamy, aby łączyli się duchowo zapisując się do „Grupy Złotej” powierzając także intencje, w których każdego dnia pielgrzymowania będą modlili się pielgrzymi. Na to duchowe pielgrzymowanie do tzw. „Grupy Złotej”  można się zapisać w zakrystii. Wszelkie informacje dotyczące pielgrzymki można znaleźć na stronie internetowej: www.pielgrzymka.net.pl lub na facebook

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom Reszkowiec. W piątek do sprzątania kościoła zapraszamy z Reszkowiec kolejne osoby.

6. W środę 12 lipca o godz. 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Dąbrowie Białostockiej odbędzie się spotkanie dla mieszkańców gminy Dąbrowa Białostocka w sprawie dotacji oraz wymiany źródeł ciepła.

7. W minionym tygodniu do wieczności odeszła:

śp. Janina Antonik ze Stocka, przeżyła 86 lat. Polecajmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.