Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30 lipca 2023 XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy dziś XVII Niedzielę Zwykłą. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich Parafian i Pielgrzymów nawiedzających Różanostockie Sanktuarium.

2. We wtorek rozpoczynamy miesiąc sierpień, miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do podjęcia modlitwy i abstynencji szczególnie za osoby i rodziny borykające się z problemem alkoholizmu.

3. W tym tygodniu zapraszamy na Msze Święte wioskowe: w środę 2 sierpnia mieszkańców Nowinki na godz. 10.00 – Msza na wiosce oraz  w niedzielę 6 sierpnia mieszkańców Bitego Kamienia na 9.00 do kościoła.

4. We wtorek 1 sierpnia, o godzinie 18.30, wraz z Siostrami Salezjankami zapraszamy do modlitwy o beatyfikację Siostry Laury Meozzi.

5. W Pierwszy Czwartek Miesiąca zapraszamy do wspólnej modlitwy o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne podczas nabożeństwa o godzinie 18.30 i Mszy Świętej wieczornej.

6. W I Sobotę Miesiąca 5 sierpnia zapraszamy do wspólnej modlitwy wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi o godzinie 11.00. Po nabożeństwie  o godz. 12.00 Msza Święta.

7. W przyszłą niedziele obchodzimy Święto Przemienienia Pańskiego. Msze Święte wg porządku niedzielnego.