Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27 sierpnia 2023 XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy XXI Niedzielę Zwykłą. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich Parafian i Pielgrzymów nawiedzających Różanostockie Sanktuarium.

2. Od piątku 1 września poranna Msza Święta w dni powszednie będzie o godzinie 6.30.

3. W pierwszy piątek miesiąca 1 września po wakacyjnej przerwie będziemy odwiedzali chorych w naszej parafii.

4. W sobotę 2 września zapraszamy na Mszę Świętą wioskową mieszkańców Harasimowicz przy kapliczce na godzinę 9.00.

5. W I Sobotę Miesiąca zapraszamy do wspólnej modlitwy wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi o godzinie 11.00. Po adoracji o 12.00 Msza Święta.

6. Po 15 latach pracy w Różanymstoku żegnamy s. Halinę Rzońca FMA, która w tym tygodniu udaje się do Sokołowa Podlaskiego. Dziękujemy s. Halinie za jej posługę na rzecz naszego Sanktuarium i naszej wspólnoty parafialnej. Niewątpliwie będzie nam brakowało jej pełnego ciepła uśmiechu i jej serdecznej otwartości. Życzymy dużo zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Różanostockiej Wspomożycielki ma nowym miejscu.

7. W minionym tygodniu do wieczności odeszli:

śp. Bolesław Wolski z Kolonii Brzozowo, przeżył 83 lata.

śp. Genowefa Kiejko z Krugła, przeżyła 89 lat.  

Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu.