Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 3 września 2023 XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Przeżywamy XXII Niedzielę Zwykłą. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich Parafian i Pielgrzymów nawiedzających Różanostockie Sanktuarium.

2. W poniedziałek 4 września Msza Święta na rozpoczęcie nowego Roku Szkolnego o godzinie 8.00.

3. We wtorek 5 września, w czasie wieczornego nabożeństwa o 18.30 wraz z Siostrami Salezjankami zapraszamy do modlitwy o beatyfikację Sługi Bożej Siostry Laury Meozzi.

4. W piątek 8 września obchodzimy w kościele Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, czyli Matki Bożej Siewnej. Msze Święte będą o godzinie 7.30, 9.00 i 19.00. Podczas każdej Mszy będzie poświęcenie ziarna na zasiew.

5. Tradycyjnie w naszej Parafii 8 września będziemy przeżywali Dożynki Parafialne. Msza Święta dziękczynna za tegoroczne plony o godzinie 9.00. Po Mszy procesja eucharystyczna. Serdecznie prosimy o przygotowanie na tę uroczystość wieńców lub koszy dożynkowych. Po Mszy św. dalszy ciąg świętowania na placu za plebanią.

6. W sobotę 9 września zapraszamy na Różanostocki Wieczernik Modlitwy. Rozpoczęcie modlitwą różańcową o godz. 10.30, Msza Święta o godz. 12.00.

7. Spotkanie organizacyjne rodziców i dzieci przygotowujących się w tym roku do pierwszej komunii św. odbędzie się w niedzielę 17 września po Mszy św. o godz. 12.00.

8. W tym tygodniu, ze względu na piątkowe święto do sprzątania kościoła zapraszamy w czwartek na 13.00 kolejne osoby wg listy z Sadowa.