Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10 września 2023 XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy XXIII Niedzielę Zwykłą.

2. Dziękujemy za piękne włączenie się poszczególnych wiosek poprzez swoich przedstawicieli w Dożynki Parafialne. Serdeczne podziękowania sołtysom za koordynację w przygotowaniu wieńców i koszy dożynkowych.

3. W środę 13 września obchodzimy miesięczne wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej i procesji z figurą Matki Bożej po Mszy Świętej wieczornej.

4. W czwartek 14 września obchodzimy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze Święte o godzinie 7.30, 9.00 i 19.00.

W tym dniu zapraszamy również na Msze Święte wioskowe: 7.30 - Grodziszczany (w kościele); 9.00 - Nierośno (w kościele); 14.00 - Reszkowce (na wiosce).

5. W niedzielę 17 września – na godz. 9.00 zapraszamy na Mszę świętą wioskową Stock wieś i kolonie – w kościele.

6. Dzisiaj niedziela inwestycyjna, serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na tacę, ale i przy innych okazjach.

7. Serdecznie zapraszamy na festyn oratoryjny z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2023/24, który odbędzie się w sobotę 16 września. Rozpoczęcie o godz. 13.00 na placu za plebanią. W programie zabawa, sport i różne niespodzianki, a także poczęstunek. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci i młodzież, także tych, którzy jeszcze nigdy nie byli w Oratorium. Zachęcamy do uczestnictwa także rodziców - zwłaszcza na drugą część, która rozpocznie się około godziny 15.00.

8. Spotkanie organizacyjne rodziców i dzieci przygotowujących się w tym roku do pierwszej komunii św. odbędzie się w przyszłą niedzielę 17 września po Mszy św. o godz. 12.00.

9. Dziękujemy p. Rafałowi Harasimowi, który w zastępstwie p. Ryszarda będącego teraz na urlopie, służył nam przez 4 tygodnie swoją grą na organach i śpiewem.