Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17 września 2023 XII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy XXIV Niedzielę Zwykłą.

2. W dzisiejszą niedzielę z posługą Słowa towarzyszy nam – o. prof. Andrzej Derdziuk – ze Zgromadzenia Ojców Kapucynów – który przybliżył nam postać Sługi Bożego br. Kaliksta Kłoczko, pochodzącego z naszej parafii z Kolonii Brzozowo, którego proces beatyfikacyjny rozpoczął się na wiosnę. 

3. W poniedziałek 18 września odbędzie się 82 Pielgrzymka Nauczycieli i Pracowników Oświaty z Dąbrowy Białostockiej do Różanegostoku. Wymarsz z Dąbrowy sprzed kościoła o godz. 17.00.

4. W sobotę 23 września o godz. 14.00 zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Wiara i Światło. Rozpoczniemy Mszą Św. w kaplicy w Domu Pielgrzyma.

5. W sobotę rozpoczynają się spotkania dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy na pierwsze spotkania w sobotę 23 września na godz. 17.00 do salki pod plebanią.

6. Dzień Jedności Rolniczej odbędzie się w niedzielę, 24 września br., w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie. Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą celebrowaną o godz. 12.00 przez J.E. Abp. Józefa Guzdka. Zapraszamy rolników do wspólnej modlitwy i dziękczynienia za tegoroczne plony.

7. Jubileusz 15-lecia Cudu Eucharystycznego w parafii pw. św. Antoniego w Sokółce odbędzie się 1 października 2023 r. Rozpocznie go jubileuszowa Msza św. sprawowana przez J.E. Abp. Józefa Guzdka o godz. 11.00.

8. 24 września w naszej Archidiecezji rozpocznie się peregrynacja obrazu Matki Bożej „Solidarności”. Z tej okazji ks. abp Józef Gózdek skierował do nas słowo dotyczące tego wydarzenia (w załączniku).