Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24 września 2023 XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy dziś XXV Niedzielę Zwykłą.

2. W poniedziałek 25 września serdecznie zapraszamy na Wieczór Uwielbienia wraz z modlitwą za wstawiennictwem Świętego Szarbela. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godzinie 19.00.

3. W piątek 29 września imieniny obchodzi ks. Michał Chorąży. Pamiętajmy w modlitwie o Dostojnym Solenizancie.

4. W Sokółce w parafii pw. św. Antoniego w niedzielę 1 października 2023 r. odbędzie się Jubileusz 15-lecia Cudu Eucharystycznego. Rozpocznie go jubileuszowa Msza św. sprawowana przez J.E. Abp. Józefa Guzdka o godz. 11.00.

6. W sobotę 30 września zapraszamy na spotkanie formacyjne Salezjanów Współpracowników. Początek o godz. 16.45 na plebanii.

6. Na cmentarzu parafialnym została wykonana inwentaryzacja. Dzięki pracom powstała mapa i plany, sporządzane na podstawie danych z pomiaru geodezyjnego, spis z osób pochowanych na razie na podstawie tablic cmentarnych. Zostanie to w najbliższym czasie uzupełnione na podstawie deklaracji cmentarnych. Osoby, które nie złożyły jeszcze deklaracji prosimy, by uczyniły to niezwłocznie, umożliwi to bowiem pełną dokumentację cmentarza. Został stworzony system administracji (cyfrowe księgi cmentarne) oraz zbudowano stronę internetową cmentarza. Na stronie znajduje się Interaktywny Plan Cmentarza, na którym można odnaleźć dane o każdym grobie i osobach w nich pochowanych wraz z miniaturą zdjęcia.

7. W minionym tygodniu do wieczności odeszła Eugenia Klimuszko z Reszkowiec, przeżyła 83 lata. Polecajmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu.