Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 1 października 2023 XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy dziś XXVI Niedzielę Zwykłą. Serdecznie Pozdrawiamy wszystkich Parafian i Pielgrzymów nawiedzających Różanostockie Sanktuarium.

2. Dzisiaj rozpoczynamy miesiąc Różańca Świętego. Nabożeństwo różańcowe w naszym Sanktuarium każdego dnia pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą.

3. Od poniedziałku 2 października, w dni powszednie Msza Święta wieczorna o godzinie 17.00.

4. We wtorek 3 października z Siostrami Salezjankami zapraszamy do modlitwy o beatyfikację Siostry Laury Meozzi w czasie Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca. Będziemy odwiedzali Chorych w naszej parafii.

6. W sobotę 7 października w naszym Sanktuarium odbędzie się Pielgrzymka Kół Żywego Różańca Archidiecezji Białostockiej. Rozpoczęcie o godzinie 10.00. Zapraszamy również członków Kół Żywego Różańca z naszej parafii do wspólnej modlitwy.

7. W sobotę  7 października podczas Mszy Świętej o godzinie 17.00 dzieci przygotowujące się w tym roku do przyjęcia I Komunii Świętej w naszej parafii otrzymają swoje różańce.

8. W niedzielę 8 października zapraszamy mieszkańców  Krugła na Mszę wioskową na godz. 9.00. A na godz. 12.00 zapraszamy mieszkańców Suchodoliny (wieś i kolonie) oraz Sławna na Mszę dziękczynno-błagalną za tegoroczne zbiory

9. W niedzielę 8 października będzie również miała miejsce pielgrzymka Róż Matek z Dąbrowy Białostockiej. Wymarsz sprzed kościoła w Dąbrowie o 15.30, Msza św. w naszej bazylice o godz. 17.00.