Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15 października 2023 XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Serdecznie witamy wszystkich Parafian i Pielgrzymów nawiedzających Różanostockie Sanktuarium. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy XXIII Dzień Papieski. Po Mszy Świętej do puszek będą zbierane ofiary na Fundusz Stypendialny dla młodzieży Dzieło Nowego Tysiąclecia. Za każdy dar z serca dziękujemy.

2. We wtorek 17 października swoje imieniny obchodzi ks. Ignacy Chodźko. Pamiętajmy w modlitwie o dostojnych Solenizancie.

3. Zbliża się miesiąc listopad, miesiąc modlitwy za zmarłych. W zakrystii kościoła przyjmujemy na wypominki za zmarłych.

4. W sobotę 21 października zapraszamy na Różanostocki Wieczernik Modlitwy. Rozpoczęcie tradycyjnie o godzinie 10.30 a o godzinie 12.00 Msza Święta.

5. W sobotę 21 października na kolejne spotkanie zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy w sobotę na godz. 15.00 do salki pod plebanią.