Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22 października 2023 XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy XXIX Niedzielę Zwykłą.

2. W ubiegłą niedzielę w ramach obchodów Dnia Papieskiego na Fundusz Stypendialny dla młodzieży Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 2860 zł., które zostały przekazane na konto fundacji.

3. W dniu dzisiejszym jest doroczne liczenie wiernych.

4. W sobotę 28 października swoje imieniny obchodzi nasz kościelny p. Tadeusz Możejko. Pamiętajmy w modlitwie o dostojnych Solenizancie.

5. W sobotę 28 października o godz. 14.00 zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Wiara i Światło. Rozpoczniemy Mszą Św. w kaplicy na plebanii.

5. W sobotę 28 października o godz. 16.00 zapraszamy do Kościoła Kółka Różańcowe z naszej parafii, a przynajmniej przedstawicieli poszczególnych wspólnot różańcowych.

6. W zakrystii przyjmujemy na wypominki za zmarłych.

W przyszłą niedzielę 29 października będziemy przyjmować intencje mszalne na pierwsze półrocze 2024 r. Pamiętajmy też o zmianie czasu z soboty na niedzielę. Śpimy godzinę dłużej.