Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29 października 2023 XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W dzisiejszą Niedzielę przeżywamy Uroczystość Rocznicy Poświecenia Kościoła.

2. We wtorek 31 października serdecznie zapraszamy na Wieczór Wszystkich Świętych. O godzinie 19.00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu i czuwanie modlitewne jako dziękczynienie za dar Świętych w Kościele. Czuwanie zakończy Msza Święta o godzinie 21.00.

3. W środę 1 listopada obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w kościele o godzinie 7.30, 9.00, 12.00 (intencje zbiorowe) i 16.00. Po Mszy Świętej o godzinie 9.00 wyruszymy w procesji na cmentarz.

4. W czwartek  2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, czyli Dzień Zaduszny. Msze Święte w naszej Bazylice o godzinie 7.30 (z egzekwiami), 9.00 i 17.00.

5. Dziękujemy ofiarodawcom kwiatów do kościoła z racji Uroczystości Wszystkich Świętych.

6. Przez cały listopad będziemy modlili się za zmarłych odmawiając różaniec z wypominkami. Od poniedziałku do soboty o godzinie 16.30, w niedziele o godzinie 15.30.

7. W Pierwszy Czwartek Miesiąca zachęcamy do modlitwy o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

8. W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca. Będziemy odwiedzali Chorych.

9. W I Sobotę Miesiąca 4 listopada zapraszamy do wspólnej modlitwy wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi o godzinie 11.00. Po adoracji o 12.00 Msza Święta.

10. Dziękujemy za płody ziemi, które zostały dostarczone na plebanię. Wszystkich Ofiarodawców zapewniamy o modlitewnej pamięci. Niech Bóg wynagrodzi Wam i waszej pracy!

11. Na cmentarzu parafialnym została wykonana inwentaryzacja. Dzięki pracom powstała mapa i plany, sporządzane na podstawie danych z pomiaru geodezyjnego, spis osób pochowanych na razie na podstawie tablic cmentarnych. Zostanie to uzupełnione na podstawie deklaracji cmentarnych. Osoby, które tego jeszcze nie złożyły deklaracji prosimy, by uczyniły to niezwłocznie, umożliwi to pełną dokumentację cmentarza. Każdy grób otrzymał numer, który po sprawdzeniu na internetowej mapie cmentarza należy wpisać w deklarację. Formularz deklaracji można wziąć z kościoła lub wydrukować ze strony www.mogily.pl/rozanystok lub www.rozanystok.pl. Na stronie cmentarza (wchodzimy www.mogily.pl/rozanystok) znajduje się Interaktywny Plan Cmentarza, na którym można odnaleźć dane o każdym grobie (numer grobu, osoby w nich pochowane, zdjęcia nagrobka).

W Uroczystość Wszystkich Świętych ofiary zebrane na tacę będą przeznaczone na utrzymanie naszego cmentarza. Przez ostatni rok na utrzymanie cmentarza z kasy parafialnej zostało wydane  46 135,60 zł

12. Stowarzyszenie Lokalne SALOS w Różanymstoku organizuje turniej tenisa stołowego. Odbędzie się on w niedzielę, 12 listopada w sali sportowej przy Salezjańskim Ośrodku Wychowawczym. Początek o godzinie 13.30. Rozgrywki będą się toczyć w dwóch kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa i szkoła ponadpodstawowa - osobno dla dziewcząt i chłopców. Zapisy i zgłoszenia na turniej u ks. Michała Chorążego. Będzie się można zapisać w niedzielę, 5 listopada po wszystkich Mszach Świętych w zakrystii kościoła. Serdecznie zapraszamy!!!