Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19 listopada 2023 XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy XXXIII tydzień zwykły w ciągu roku liturgicznego.

2. We wtorek 21 listopada przypada Uroczystość Patronalna naszej Parafii Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte w tym dniu o godz. 7.30, 9.00 i 17.00. O godz. 17.00 Msza Święta w intencji Parafian i Pielgrzymów.

3. W sobotę 25 listopada zapraszamy na kolejne spotkanie młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.  Spotkanie o godz. 15.00 w salce pod plebanią.

4. W niedzielę 26 listopada zapraszamy na spotkanie formacyjne Salezjanów Współpracowników. Rozpocznie się Mszą Św. o godz. 9.00.

5. 16 listopada 2023 r. zmarł Benedykt Czuma, Tato naszej s. Katarzyny - salezjanki. Pogrzeb śp. Benedykta odbędzie się we wtorek 21 listopada w Łodzi. Wypraszajmy śp. Benedyktowi radość zbawionych, a s. Katarzynie i jej rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli:

śp. Maria Krahel z Harasimowicz, przeżyła 91 lat;

śp. Stanisława Krahel z Sadowa – najstarsza parafianka, przeżyła 101 lat.

Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu.