Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26 listopada 2023 XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA - UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA

1. W dzisiejszą Niedzielę przeżywamy Uroczystość Chrystusa Króla, która kończy rok liturgiczny. W następną niedzielę początek Adwentu.

2. W poniedziałek 27 listopada Wieczór Uwielbienia z modlitwą o pokój i do św. Szarbela. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 17.00. Nabożeństwo Uwielbienia o godz. 18.00.

3. W czwartek 30 listopada swoje imieniny obchodzi ks. Andrzej Makarewicz. Pamiętajmy w modlitwie o dostojnym Solenizancie.

4. W tym tygodniu 1 grudnia przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Tego dnia będziemy odwiedzali chorych w naszej parafii.

5. W sobotę 2 grudnia z racji pierwszej soboty miesiąca zapraszamy na nabożeństwo o godzinie 11.00 i Mszę Świętą o godzinie 12.00.

6. Wspólnota Sióstr Salezjanek wraz z dziećmi i młodzieżą z Oratorium w przyszłą niedzielę organizują kiermasz, z którego dochód zostanie przekazany na misję Sióstr Salezjanek w Sudanie. Siostry żyją tam na terenie działań wojennych i znajdują się obecnie w bardzo trudnej sytuacji. Brakuję im przede wszystkim jedzenia dla kilkudziesięciu podopiecznych. Postarajmy się zatem za tydzień włączyć w tę akcję.

 

7. We wtorek 21 listopada w Łodzi odbył się pogrzeb śp. Benedykta Czumy, Taty naszej s. Katarzyny – salezjanki. Mszę świętą w 7 dzień po pogrzebie odprawimy w naszej bazylice za sp. Benedykta we wtorek 28 listopada o godz. 15.45.